
Для держреєстраторів, що працюють в селах, пропонується встановити вимоги як до приватних нотаріусів. Тому що в селі ніхто нічого не реєструє, а щоб оформити спадщину, люди як їздили в місто, так і їздять.
Такий законопроект «Про внесення змін до ст.37 Закону України« Про нотаріат »(щодо спрощення порядку оформлення спадщини на нерухоме майно, державної реєстрації прав на успадковані земельні ділянки та інше нерухоме майно на території сільських територіальних громад)» (№6764) зареєстрований в парламенті.
Детальніше: http://zib.com.ua/ru/129761-poselkovih_registratorov_mogut_priravnyat_k_chastnim_notariu.html

