15 травня 2019 року Скадовський районний суд Херсонської області ухвалив вирок стосовно обвинуваченого за частинами другою та третьою статті 185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно та поєднане з проникненням у інше сховище) та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі.
Чоловік обвинувачувався у тому, що 20.11.2018 перебуваючи в будинку в місті Скадовськ Херсонської області, таємно викрав пральну машинку марки «LG H0C3LD», білого кольору, яка належала його дружині. Після чого, місце вчинення злочину разом з викраденим залишив та розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив потерпілій матеріальну шкоду на суму 7496 грн. 53 коп.
Крім того, 22.11.2018 обвинувачений, перебуваючи на території подвір’я будинку в м. Скадовськ Херсонської області, зірвав навісний замок та проник до гаражного приміщення, звідки таємно викрав речі, які належали сестрі його дружини: металеву драбину, будівельний металевий лом, металеву ванночку об’ємом 30 літрів, дві металеві бочки об’ємом 200 та 100 літрів, та металевий каркас до столу. Після чого, місце вчинення злочину разом з викраденим залишив та розпорядився ним на власний розсуд, чим спричинив потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 1162 грн.
У судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю, у скоєному щиро розкаюється, просив не призначати йому суворого покарання.
Потерпілі у судовому засіданні пояснили, що пральну машинку та частину речей, викрадених з гаража, їм повернули працівники поліції. Просили не призначати обвинуваченому суворого покарання.
При призначенні виду та міри покарання, суд врахував, що обвинувачений раніше неодноразово судимий за вчинення умисних корисних злочинів, на шлях виправлення не став, необхідних висновків для себе не зробив та знов вчинив умисні, корисливі середнього ступеню тяжкості та тяжкий злочини, під час досудового розслідування ухилився від слідства у зв’язку з чим його було оголошено у розшук, тому вирішив, що його виправлення можливо лише в умовах ізоляції від суспільства.
Разом з тим, врахувавши позиції потерпілих, наявність пом’якшуючої покарання обставини - щире каяття, відсутність обтяжуючих покарання обставин, суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі в межах мінімальної санкції передбаченої частинами другою та третьою статті 185 КК України, яке буде необхідне та достатнє для виправлення обвинуваченого й запобігання скоєнню ним нових злочинів.
З повним текстом вироку можна ознайомитися у Єдиному державному реєстрі судових рішень, здійснивши пошук за номером справи 663/444/19.